שם מלא *
אנא הכנס שם
טלפון *
אנא הכנס טלפון
אימייל *
אנא הכנס מייל תקין
לקוחות עסקיים
משפחות וקהילות
בר ובת מצווה
חוויות ביפו
בתי ספר
לקוחות מספרים
אודותינו
טיפים והמלצות
צור קשר

yerushalaiv

מעגל השנה

 

 

חודש אלול ועשרת ימי תשובה


בשביל הנשמה - סיור סליחות מרגש


דרך מקורית ומרגשת לפתוח את השנה החדשה!
פנו לעצמכם ערב קסום או בוקר חוויתי בשביל הנשמה. בואו לטייל באווירת הסליחות ברובע-היהודי, במשכנות שאננים או ב'נחלאות'. הסיור מלווה במוזיקה ובסיפורים.
בדרך נפגוש את אליהו השמש, הכהן הגדול והילד נחום אשר מתכוננים לקראת הימים-הנוראים. הדמויות מגולמות בידי שחקנים. במהלך הסיור נתישב על כריות ונשיר ביחד את פיוטי הסליחות על רקע סיפורי בית-הכנסת וניגוניו. בליווי מוזיקלי ובאווירה לילית מהפנטת.
משך הסיור: 3 שעות

 

 

חג הסיגד


החג עלה לארץ יחד עם הקהילה המיוחדת של ביתא ישראל.חג הסיגד נחוג בכל שנה בכט' חשון כחג רשמי במדינת ישראל. בפעילות זו יקושט בית הספר בתמונות ענק באווירת החג.
הפעילות כוללת 3 מתחמים:
מתחם גודג'ו (בית אתיופי) - בשטח בית הספר יבנה דגם פתוח של בית אתיופי מסורתי (גודגו'). בתחנה זו יתוודעו התלמידים לאורח החיים המסורתי באתיופיה, המלאכות המסורתיות ומבנה המשפחה.
מאתיופיה לציון - מתחם של כיסופים לירושלים. במתחם זה נחווה את הגעגועים לירושלים דרך עיני העדה האתיופית ושאר עדות ישראל. הפעילות במתחם זה כוללת מספר משחקי ענק קבוצתיים.
לבתי ספר יסודיים: המסע לציון - תיאטרון בובות מרגש בליווי מוזיקה אתיופית. המחזה מתאר את המסע המסוכן דרך עיניה של תספאי, ילדה צעירה ואת המפגש שלה עם ארץ חלומותיה.
לחטיבות ביניים ותיכונים: סל קליטה - סדנא בשילוב תמונות ופסיכודרמה. הסדנא דנה בקשיי הקליטה והאתגרים שעומדים בפני בני העדה האתיופית.
משך הפעילות: שעתיים

 

 

עיצוב: bloo |  הקמה: אלוף טכנולוגיות

face  you